Hnusánky I. - Muzeum A. Dvořáka

4. října 2010 v 23:04 |  Hnusánky
Snad se na mě pan Ondřej Neff nebude zlobit, že jsem mu ukradla výraz, který vymyslel i s jeho významem. Narazila jsem na to geniální slovo kdysi při čtení jeho fejetonu o přežívajících hnusných věcech kolem nás, které kazí to hezké, a občas (no, spíš často) si na něho vzpomenu. Mluví mi z duše a protože jsem dnes na jeden takový hnusánek opět narazila, rozhodla jsem se, že si je budu fotit, archivovat a čas od času je zveřejním.


Michnovský letohrádek - Muzeum A. Dvořáka
Na krásné tepané mříži před krásným barokním letohrádkem je chlupatým konopným motouzem přimotaný cár papíru v umělohmotné fólii s uvedením otvírací doby. Podtrhuji, že se jedná o zimní otvírací dobu platnou od října, a že dnes je 4. října. Přesto je ledabyle přilípnutá cedulka se zákazem vstupu psů zmačkaná a špinavá. Asi ji jen odtrhli z předchozího oznámení a znovu použili. Nedostatek peněz na zhotovení vkusné tabulky? Ignorance? Hloupost? Nezájem? Nějak mi to vzalo chuť podívat se dovnitř (bez ohledu na to, že dnes byl zavírací den, byla bych se vrátila jindy, ale teď nevím... leda časem, až mě přejde to naštvání).

HN1


Nové Město, Ke Karlovu 20
 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama