Hroznýši svou kořist nežvýkají

30. listopadu 2012 v 13:12 |  Galerie a muzea
Pokud by se vám titulní věta zdála nesmyslná, hned vám připomenu zbytek textu:


Slona v hroznýšovi teď můžete vidět do 7. prosince na vlastní oči na výstavě v galerii Gambit na Starém Městě. Na maličkém prostoru jsou vystaveny kromě této plastiky i obrazy dvojice Raissa Angeli (právě ona je autorem hroznýše, vytvořila ho v roce 2008 během svého studia na AVU) a Luis Cerdas Jaubert.
Galerie má nové sídlo v domě U tří divých mužů, kde najdete i známou kavárnu Montmartre. O historii domu si můžete přečít v mém dřívějším článku TADY. Je to jeden z mála staroměstských domů, do kterých se dá dostat a prohlédnout si i vnitřní dispozici - a já ta stará schodiště a pavlače prostě miluju.Galerii střeží Neprašův patník, na rozdíl od ostatních tentokrát v červené barvě, umístěný na pavlači před dveřmi.


Galerie Gambit
Staré Město, Řetězová 7
Otevřeno pondělí - pátek 14 - 18 hod
Vstup zdarma
 


Komentáře

1 raissa angeli! raissa angeli! | 20. ledna 2013 v 20:59 | Reagovat

ahoj!!! thank you for your nice comments! we really appreciate that you enjoyed the exhibition! its was a beautiful night for both of us as well!
although i should make a clarification about the boa from little prince which is my work from the year 2008 when i was studying at the academy of fine arts in prague, AVU
mej se hezky,
raissa

http://cargocollective.com/raissangeli
http://cargocollective.com/LuisCerdasJaubert

2 Praga Magica Praga Magica | 20. ledna 2013 v 22:09 | Reagovat

[1]:Hi Raissa, thank you for your comment, it´s nice to have your news. I´m sorry for the misunderstanding (I had the wrong information from the lady of the gallery, I already corrected that the boa is your work. I wish you many successes in your work and life.
Hana

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama