Perfektní sobota

30. června 2013 v 12:00 |  Praha 2
Dočkala jsem se. Myslím tím trhu na náplavce u Železničního mostu. Konečně jedna sobota, kdy bylo hezky, nelilo, náplavka nebyla pod vodou a byla jsem v Praze. Fakt jsem se tam těšila jako malá.


Úplně původně jsme se tam vypravili hlavně kvůli jahodám, ale nakonec bylo vše jinak. Na konci tržiště jsme si koupili kávu a sedli si na obrubník, protože tam hráli mí oblíbení The Brownies. Absolutní pohoda, žádný spěch, žádné sledování času. Po kávě ovocnou limonádu a potom ještě nealko mojito. A palačinku. Seděli tam tak všichni... a všichni s dobrou náladou. Občas se někdo dal dokonce do tance.


Problém byl jen trochu v tom, že když jsme se konečně vzpamatovali, bylo tak pozdě, že bylo skoro všechno vyprodáno. Ale co, tak jsme koupili to, co bylo. Hlavně, že jsme si přinesli domů tu pohodu a radost. (No ale taky brambory, ředkvičky, chleba, sýr, čerstvé těstoviny a dokonce ještě i poslední chřest.)
To že jsem pak strávila celé odpoledne a večer nad prací s ocelovými za studena taženými trubkami, to je jiná věc. Ale to dopoledne bylo perfektní.


Pokud byste se na fotkách našli a chtěli je raději vymazat, dejte mi, prosím, vědět.
 


Komentáře

1 Olia Olia | 30. června 2013 v 19:09 | Reagovat

Fotky se moc a moc povedly, fakt pěkné momentky, na trh se pořád chystám a pořád nějaká překážka..výstava milionářských lodí, deště, potopy, nepočasí nebo jsem pryč..minulou sobotu jsem měla čas až v brzkém odpoledni, šla jsem cíleně fotit tu pěknou barevnost na lodi-kafárně přímo na Výtoni, ale nebylo moc hezké světlo..tak jsem sledovala, jak trhovci balí, popíjela na kafové lodi..i tak tam bylo báječně:o) Nově doporučuju Pražské bienále, úžasné prostory žižkovského nákladového funckionalistického nádraží.Je čas do 15.9.(samozřejmě bylo děsně pod mrakem):o)zdraví Jola

2 Olia Olia | 30. června 2013 v 19:11 | Reagovat

Ještě díky za tip na muziku, poslouchala  jsem ukázku..líbí, už proto na Náplavku musím brzy dorazit..Jo.:o)

3 praga-magica praga-magica | 30. června 2013 v 22:31 | Reagovat

[1]:Děkuji za komentář, ano, letos to s trhem bylo nějaké špatné, moc překážek. Pro mě letos poprvé a na delší dobu i naposled. Děkuji za tip na bienále, zrovna dnes jsem viděla plakát, tak aspoň vím, že to stojí za to, snad to stihnu, než odjedu. A jsem ráda, že se Vám Brownies taky líbí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama